İlerisi İçin Bilgilendirme

Herkese Merhaba arkadaşlar;

Bu kısımı açma nedenim sizden gelen mesajlar oldu.

Video’lu eğitim mesajları geliyor, Öncelikle bu konuya değiniyim. Eğer video’lu eğitim’in satılacağına inanırsam belirli bir ücret karşılığı (ücreti yorum olarak yapabilirsiniz. değerlendirilecektir..) arası tahminim hem uygulama geliştirme hem de konu anlatımı için yapabilirim. Tabi bu isteği sizin yorumlarınız belirleyecektir..

Ankara içi bence bir buluşma ayarlanıp sohbet havasında bir tartışma ortamı ve bilgi fırtınası ortamı yapılabilir. Tabi önemli olan yorumlarınız 🙂

Artık format değiştirme kararı aldım. Önceden yazdıklarımı fırsat buldukça ekliyordum. Şimdi ise farklı bir format ile gelmek istiyorum. 23 Temmuzdan itibaren haftada 3 yazı eklemeyi düşünüyorum. 2’si android programlama 1’i ise eğitim tarzı olucak. Java derslerine de devam edeceğim. Tabi bu konuda sizin önerileriniz çok önemli..

Neden bu önemli derseniz hiç bişey yapmadan günde en az 300 kişilik bir ziyaretçi geliyor siteye. Daha fazla çekmek ve daha çok insana ulaşıp daha yararlı olmak için böyle bir karar aldım. Siz bu konularda yorum yaparsanız harika olucaktır..

Son olarak benimle çalışmak istermisiniz diye bir kısım oluşturmuştum. Bu konuda da gönüllü arkadaşlar olursa bana ulaşırsa sevinirim. Herhangi bir konu hakkında yayın yapabilir. Kolay Gelsin..

Yazar: umiitkose

1 thought on “İlerisi İçin Bilgilendirme

    mom jeans

    (31 Mayıs 2017 - 22:36)

    Merhaba Ümit hocam ücretli eğitim satabilmeniz için öncelikli olarak anlattığınız konularda kendinizi kanıtlamanız gerekir. Böylece siz derslerinize fiyat biçersiniz. Vidobu uzmanlarından Cemil Bayram benim ünv. arkadaşım ve o da videolarını önce forumlarda insanlarla paylaştı belli bir kitle oluşturdu. Sonra vidobuya alındı çok iyi kazanıyor diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir